Svarbi informacija

registracija

DANTŲ BALINIMAS PHILIPS ZOOM SISTEMA

Dantų balinimas Zoom!® – tai revoliucija dantų balinime! Ši sistema yra saugi, efektyvi ir greita. Po vienos valandos Jūsų dantys taps žymiai baltesni . Zoom!® – idealus pasirinkimas žmonėms, norintiems garantuoto efekto. 

Kas tai?

„Philips Zoom“ – tai viena saugiausių ir efektyviausių estetinės odontologijos procedūrų, patvirtinta moksliniais tyrimais. Dantis balinant „Philips Zoom“ sistema naudojamas neutralaus pH balinantis gelis, kurio veiklioji medžiaga – tik 6 % vandenilio peroksidas (daugelis kitų balinimo sistemų naudoja 33 % ir didesnės koncentracijos gelius), todėl šis produktas atitinka naujausią Europos Sąjungos 2012 m. paskelbtą direktyvą. Taip pat šio gelio sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kalio nitrato ir florido. Šios medžiagos balinimo metu įsiskverbia į danties audinius, užpildo atvirus dentino kanalėlius, mažina dantų jautrumą bei suformuoja paviršinį sluoksnį, padengiantį nelygumus, todėl dantys tampa lygesni ir blizgesni. Balinimui naudojama LED lempa, kuri aktyvuoja balinimo gelį, todėl ilgalaikis rezultatas pasiekiamas net ir su mažesnės koncentracijos balinimo geliu.

Dantų balinimo „Philips Zoom” sistema privalumai:

  • Šypsena vos po vienos procedūros tampa net iki 8 tonų baltesnė pagal „Vita Shade Guide“ skalę.
  • Šio balinimo didžiausias pranašumas, jog jis tinka pacientams, kurių dantys yra jautrūs.
  • Po balinimo procedūros danties struktūra išlieka nepakitusi, nepažeidžiama emalio struktūra ir nesukeliama jo demineralizacija.
  • Balinimo procedūrą galima kartoti kas metus. Šio dantų balinimo rezultatas yra ilgalaikis – dantų baltumo efektas išlieka net iki 2 metų!
  • Dantys išbąla labai natūraliai!
  • Balinimo gelyje yra kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo mikroskopinius dantų paviršiaus defektus, padidina emalio lygumą ir blizgesį ir sumažina dantų jautrumą.

darbus atlieka šis specialistas:

?????????????

Brigita Martinkėnienė

Burnos higienistė