Svarbi informacija

registracija

Implantacija

Dantų funkcijos atkūrimui implantais jau daugiau negu 60 metų. Šiandien dantų implantacija yra patikimiausia gydymo metodika medicinoje – implanto prigijimas siekia 96-99 procentus.

Implantai sriegiami pacientams netekus vieno, kelių ar visų dantų. Kramtymo funkcija atstatoma implantuojant, po to protezuojant ant prigijusių implantų.

Praradus dantis, protezuoti galima dantų plokšteliniais protezais, tačiau tik pasirinkus dantų implantavimo procedūrą, galima sustabdyti kaulo nykimo procesą, pilnai atstatyti pirminę kramtymo funkciją bei pasiekti nepriekaištingų estetinių rezultatų.

Implantacija yra svarbi investicija į tolimesnę burnos ertmės sveikatą – tinkamai laikantis burnos higienos, pasiektas rezultatas bus maksimaliai estetiškas ir ilgaamžis.

Klinikoje galite pasirinkti iš dviejų rūšių implantų – šveicariškų Straumann ir  Straumann grupės Neodent implantus. Implantacijos procedūra pacientams kelia bene daugiausiai klausimų, nors tokia danties atstatymo procedūra pasaulyje atliekama jau daugiau negu 60 metų.

Sužinokite apie saugią dantų implantaciją nuo pradžių, registruokitės specialisto konsultacijai ir ištyrimui. Tai svarbus etapas, užtikrinantis patikimą gydymo eigą ir profesionalų rezultatą.

darbus atlieka šis gydytojas:

10

Ina Andrulionė

Veido ir žandikaulių chirurgė