Svarbi informacija

registracija

Visų dantų atkūrimas ant implantų

Kas tai?

Visų dantų ant implantų atkūrimo metodika – vienas iš garsiausių populiariausių pasaulyje implantavimo ir protezavimo būdų. Pasitelkus šį metodą, visi vieno žandikaulio dantys atkuriami vos ant 4 arba 6 implantų. Tai kardinaliai keičia visą gydymo eigą, laiką ir kaštus.

Taikant šią metodiką, pašalinami likę žandikaulio dantys ir įsriegiami 4 arba 6 implantai, o ant jų tvirtinamas naujas, patogus, pilnai kramtymo funkciją atliekantis dantų protezas.

Šis metodas leidžia sumažinti chirurginių procedūrų kiekį ir išvengti sudėtingų kaulo priauginimo operacijų. Tai puiki alternatyva siekiant išvengti nepatogaus išimamo protezo nešiojimo. Šiuo metodu atkurti dantys yra itin stabilūs ir neišimami, todėl nesukelia diskomforto kramtant, priešingai nei išimami protezai – plokštelės.

Kada reikia?

Visų dantų atkūrimo ant implantų gydymo metodika gali būti taikoma šiais atvejais:

  • 6 ar daugiau dantų viename žandikaulyje praradusiems pacientams, kuriems netinkamas segmentinis protezavimas;
  • Kai dėl periodontito paciento dantys tampa paslankūs;
  • Kaip alternatyva pacientams, nešiojantiems dantų plokšteles ar kitus išimamus protezus.

Kodėl reikia?

Netekus dantų, kramtymo funkcija neatliekama kokybiškai, todėl atsiranda virškinimo problemos, dėl pakitusio sąkandžio gali prasidėti galvos skausmai, nyksta žandikaulio kaulas, gali atsirasti ir kitų sveikatos sutrikimų. Taip pat pasikeičia išvaizda – įdumba lūpos, skruostai, atsiranda raukšlės. Netekę dantų tampame uždaresni, vengiame šypsojimosi.

INA 1

Ina andrulionė

Veido ir žandikaulių chirurgė