Svarbi informacija

registracija

Botulino toksino injekcijos

Odos senėjimo procesas yra neišvengiamas. Metams bėgant pastebime, jog keičiasi mūsų odos tekstūra, ji suglemba, praranda elastingumą, atsiranda pirmosios mimikos raukšlės.

 Vienas populiariausių, priimtiniausių, greičiausiai veikiančių ir labiausiai rekomenduojamų būdų mimikos raukšlėms šalinti yra botulino toksino preparatų injekcijos, kurių pagalba veido raumenys yra atpalaiduojami ir susiformavusios raukšlės pastebimai sumažėja arba išnyksta visiškai. Esant mimikos raumenų hiperaktyvumui rekomenduojama pradėti taikyti nuo 25-30 m.

 Klinikoje raukšlių šalinimui naudojami VISTABEL preparatai, pagaminti iš botulino A tipo toksino. Tai baltymas, kurį gamina bakterija Clostridium Botulinum. Neurotoksinas leidžiamas į raumenis, juos atpalaiduoja išlygindamas raukšlytes ir sumažindamas prakaito liaukų aktyvumą.

Botulino toksino injekcijos yra efektyvus metodas mimikos raukšlių šalinimui, padidinto prakaitavimo bei bruksizmo (dantų griežimo) gydymui. 

  • Kaktos horizontalios raukšlės
  • Tarpuakio „pykčio raukšlės”
  • „Žąsų kojelių“ raukšlės

 Gydymo poveikis prasideda per 24 – 48 val., tęsiasi nuo 6 iki  12 mėnesių, po 2 savaičių, esant reikalui, atliekama korekcija.

Kviečiame registruotis ir pasiruošti vasaros sezonui, kadangi intensyvūs saulės spinduliai skatina mimikos raumenų aktyvumą ir veido raukšlių gilėjimą.

 Šiuo metu  VISTABEL botulino toksino injekcijoms 3 veido zonoms tik 300 eur.

Bruksizmo gydymas (dantų griežimas) botulino toksinu 250 eur.

Gausaus prakaitavimo gydymas 300-400 eur. 

 

Registracija:

  • Minijos klinika, Minijos g. 1A
  • Asmenine žinute
  • +37069990597

darbus atlieka šis specialistas:

INA 1

Ina Andriulionė

Veido ir žandikaulių chirurgė